Chybová zpráva

Warning: unlink(sites/all/modules/tm_follow/css/tm_follow.css): Permission denied ve funkci drupal_unlink() (řádek: 2308 v souboru /var/www/allcompany/data/www/sitlogistic.cz/includes/file.inc).

Logistická centra

Logistická centra, komplexní služby v oblasti skladové logistiky

Společnost SIT Logistics s.r.o. poskytuje firmám komplexní služby v oblasti skladové logistiky. Pokud potřebujete zajistit skladování a případně i další související služby, např. kompletaci nebo balení, jste na správné adrese! Zajišťujeme celou řadu logistických služeb, které vyřeší všechny aktuální potřeby.  

V multi-klientských skladech nabízíme celou řadu logistických služeb, které vyřeší vaše aktuální potřeby. Zajistíme příjem zboží, vykládání zboží, kontrolu a třídění. Evidujeme pohyb zboží ve svém vlastním informačním systému nebo v on-line informačním systému zákazníka.

Logistická centra - komplexní řízení logistických procesů

Provozujeme síť moderních logistických center s výbornou dopravní dostupností. Disponujeme vlastním kvalitním systémem pro řízení skladu (WMS). Díky vlastnímu systému ušetříme firmám náklady za evidenci i čas spojený s vedením systému. Poskytujeme svým zákazníkům efektivní skladování a kompletní skladovou logistiku. Náš systém pro řízení skladu umožňuje zvýšit produktivitu práce, zlepšit evidenci operací, a také snížit mzdové a dopravní náklady.

Logistická centra pomáhají efektivně pokrýt poptávkové špičky po sezonním zboží. Skladová logistika od společnosti SIT Logistic s.r.o. dovolí vašemu podnikání přenést starosti s provozem vlastních skladů a zajišťováním dodavatelsko-odběratelských vztahů na tým našich profesionálů. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou vždy připravení poskytnout logistickou podporu i pro vaši firmu.